Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpsterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

 

1.Dziś Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Taca z Gorzkich żali przeznaczona zostanie na kwiaty i dekorację do Bożego Grobu. Można również składać ofiary indywidualne. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a Droga Krzyżowa o godz. 16.30. Serdecznie zapraszam do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych dzieci, młodzież i dorosłych. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich żalach można uzyskać odpust zupełny.

 

2.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00. Spowiedź pierwszo - piatkowa od godz. 16.00. Po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

 

3.W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Tomasz Gwizdek, studiujący liturgikę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

 

4.Na kwiaty do Bożego Grobu ofiarę złożyła Kazimiera Stojak – 20zł. Bóg zapłać.

 

5.Zapowiedzi przedślubne:

- Michał Adrian Witka, zamieszkały: Goczałków, ul. Strzegomska 49b/5 i Oliwia Zelik, zamieszkała: Goczałków, ul. Szkolna 14a – zapowiedź pierwsza.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę osoby:

 

1.Walkowicz Anna

2.Cwynar Irena

3.Banaszczyk Genowefa

4.Banaszczyk Barbara

 

7.Wszystkim Parafianom na nadchodzący nowy tydzień życzę wielu łask Bożych.

 

 

Informacja ze szkoły

Społeczność szkolna wraz z Radą Rodziców organizuje dn.07.04.2019 od godz. 16.00 Jarmark Wielkanocny, podczas którego będzie można zakupić niepowtarzalne ozdoby wielkanocne.

 

 

 

 

31 marca 2019
Ilość wyświetleń: