Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

 

 

                             

                             

 

 

Drodzy  Parafianie

 

     Życzę Wam wszystkim, bez wyjątku, całym Rodzinom, a nawet tym, którzy się od Kościoła oddalili lub są niewierzący wszelkiej pomyślności i wielu łask od Boga na dni, które przed nami, a których nie znamy. Życzę, by Chrystus władał każdego dnia naszym myśleniem, naszymi wyborami moralnymi, naszymi sercami – niech działa w nas i naszych rodzinach, w naszym narodzie przez prawdę, miłość i miłosierdzie, bo czas miłosierdzia trwa, a Rok 2017 ogłoszony Rokiem św. br. Alberta - wielkiego świadka miłosierdzia, niech nam o tym przypomina.

Przyjmijcie też ten Rok Pański 2017 jako czas zadany każdemu z Nas  do pogłębienia wiary, nadziei i miłości. A jeżeli przyjdą jakieś trudności – niech będzie z Nami zawsze Matka Najświętsza i niech pomaga żyć w przyjaźni z Bogiem i drugim człowiekiem.

 

                                          Ksiądz  Proboszcz                                   

 

 

 

 

 

 

To jest element tekstowy

 

Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem.